Czym zajmuje się inkubator przedsiębiorczości?

  • 11.02.2020, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Czym zajmuje się inkubator przedsiębiorczości?
Inkubacja biznesu jest holistycznym oraz kompleksowym działaniem, które zapewnia wsparcie przedsiębiorstw przez specjalistów. Na czym polega to rozwiązanie? Dlaczego warto z niego skorzystać?

Inkubator przedsiębiorczości

Inkubator przedsiębiorczości jest działalnością, która zajmuje się świadczeniem usług pozwalających wspierać przedsiębiorcę w trakcie rozwoju. Cel oraz zakres tych czynności w głównej mierze będzie związany z rodzajem inkubatora. Wyróżniamy kilka rodzajów inkubatorów przedsiębiorczości: prywatne fundacje, prywatne inkubatory przedsiębiorczości w formie spółek kapitałowych, inkubatory przedsiębiorczości społecznej i akademickie inkubatory przedsiębiorczości. Każde z nich będzie miało inną ofertę i rodzaj wsparcia dla firm.

Zalety rozwiązania

Skorzystanie z tego typu usług daje szereg zalet, wśród których wymienić można kompleksowe wsparcie specjalistów, z których wszyscy działają w jednym miejscu. Dzięki temu korzystać można z atrakcyjnej oferty, wychodzącej znacznie korzystniej cenowo niż korzystanie np. odzielnie z księgowości w jednej firmie, a wsparcia marketingowego w drugiej. Ponadto oferta inkubaotra przedsiębiorczości zawiera pakiety benefitów - przykładowo zniżki na dane usługi (faktoring, dostawy kurierskie), tańszych biur i coworkingów. Specjaliści w tym zakresie służą wsparciem w formie usług księgowych, ale także marketingu, mentoringu opartego na konsultacjach, a także szkoleniach.

Keep Going Group

Keep Going Group oferuje księgowość, marketing, doradztwo i szkolenia, czyli wsparcie przedsiębiorców, którzy pragną założyć własną działalność lub już prowadzą spółkę, czy też jednoosobową działalność gospodarczą. Fachowa obsługa opiera się również na przejęciu wielu formalności, z którymi spotyka się firma na każdym etapie. Chodzi tutaj o rejestrację spółek na zlecenie, usługi PR oraz marketingowe, prowadzenie księgowości, bezpłatne konsultacje z zakresu biznesu i marketingu, dostęp do biur i szkoleń różnego typu. Okazuje się, że takie rozwiązanie jest wybierane chętnie przez małe i średnie firmy, które stawiają na outsourcing spraw księgowych, zamiast zatrudniania specjalistów na własną rękę, gdyż to wiąże się z dużo większymi kosztami.

Księgowość Warszawa

Podatki i sprawy księgowe niejednokrotnie spędzają przedsiębiorcom sen z powiek, zajmując ich czas i inne zasoby. Dzięki skorzystaniu z pomocy Keep Going Group, zaoszczędzimy czas i zapobiegniemy popełnianiu błędów, a tym samym zoptymalizujemy koszty. Specjaliści dbają o kompleksową obsługę, która dostosowana jest do potrzeb każdego z klientów. Keep Going Group przejmnie wszelkie formalności i pomoże skupić się przedsiębiorcy na rozwijaniu swojego biznesu.

Inkubator przedsiębiorczości zapewni terminowe działanie, a także profesjonalne podejście i zadbanie o oczekiwania odbiorcy. Kolejną zaletą skorzystania z takich usług jest bezpieczeństwo - wszystkie księgi prowadzone są w zgodzie z ustawą o rachunkowości. Keep Going posiada także polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej. Dokumentację możemy przesłać w formie elektronicznej lub przekazać specjalistom, którzy odbiorą dokumenty. Pamiętajmy o tym, że obsługa z zakresu księgowości wymaga ciągłego doskonalenia się i doświadczenia w tej dziedzinie. Doradztwo i profesjonalna pomoc są więc deską ratunku dla wielu firm, zarówno z Warszawy, jak i z innych miast polskich.

Keep Going Group - biuro rachunkowe warszawa, inkubator przedsiębiorczości

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: