Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Środa, 17 sierpnia 2022 05:48
Reklama
Programy:

Studio TV

Rozmowa na Czasie
Rozmowa na Czasie

Budowa hali sportowo - widowiskowej Urania w Olsztynie trwa. O szczegółach inwestycji opowiada dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Jerzy Litwiński. Na rozmowę zaprasza prowadzący - redaktor naczelny Telewizji Olsztyn Eugeniusz Domański.

08.08.2022 14:29
Rozmowa na Czasie
Rozmowa na Czasie

Walne zgromadzenie SM "Jaroty" w Olsztynie przełożone na inny termin. Rozmowę z prezesem spółdzielni Romanem Przedwojskim prowadzi Eugeniusz Domański, redaktor naczelny Telewizji Olsztyn.

05.08.2022 14:47
Rozmowa na czasie
Rozmowa na czasie

Rozmowa na czasie z Bernadetą Hordejuk, Przewodniczącą Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego m.in. o absolutoryjnej sesji sejmiku podczas, której przedstawiono raport o stanie województwa, sprawozdanie za rok 2021, realizację Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020 w 2021 roku, a także o głosowaniu nad wotum zaufania. Rozmowę prowadzi Eugeniusz Domański, redaktor naczelny Telewizji Olsztyn.

05.07.2022 16:27    2
Rozmowa na czasie
Rozmowa na czasie

Rozmowa z Iwoną Arent, posłem na Sejm RP m.in. o wyborach parlamentarnych, które odbędą się za półtora roku. A także o podzieleniu struktur Prawa i Sprawiedliwości na nowe mniejsze okręgi. W województwie warmińsko – mazurskim powstały cztery okręgi pokrywające się z okręgami senackimi. To wiązało się ze zmianami personalnymi. Iwona Arent została pełnomocnikiem okręgu olsztyńskiego, który obejmuje powiat olsztyński, szczycieński i nidzicki. Program prowadzi Eugeniusz Domański, redaktor naczelny Telewizji Olsztyn.

04.07.2022 16:50
Rozmowa na czasie
Rozmowa na czasie

Gościem dzisiejszego programu jest Prezydent Olsztyna. Tematem rozmowy: czerwcowa sesja Rady Miasta, wotum zaufania i absolutorium, budżet Olsztyna oraz ocena stanu miasta.

30.06.2022 16:30
Rozmowa na czasie
Rozmowa na czasie

Zapraszamy Państwa na Rozmowę na czasie z Jolantą Piotrowską, członkiem zarządu województwa warmińsko -mazurskiego m.in. o trudnej sytuacji w branży turystycznej spowodowanej pandemią oraz wojną w Ukrainie. A także o budowie Mazurskiej Pętli Rowerowej, dzięki realizacji tej inwestycji mieszkańcy regionu zyskują trasę rowerową na odcinku 300 km dróg rowerowych na trasie 12 gmin, wokół Wielkich Jezior Mazurskich. Rozmowę prowadzi Eugeniusz Domański, redaktor naczelny Telewizji Olsztyn.

15.06.2022 15:47
Rozmowa na czasie
Rozmowa na czasie

Dziś w studiu Telewizji Olsztyn gościmy prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej "Jaroty" - Romana Przedwojskiego i wiceprezesa Sławomira Machnika. Tematem rozmowy są inwestycje i remonty w SM "Jaroty". Program prowadzi Eugeniusz Domański, redaktor naczelny Telewizji Olsztyn.

26.05.2022 16:46    5    2
Rozmowa na czasie
Rozmowa na czasie

Gościem dzisiejszego programu jest Tadeusz Matulewicz urodzony w Wilnie pisarz i publicysta. Od 1969 r. związany z Olsztynem. W przeddzień 78 rocznicy bitwy pod Monte Cassino opowiada o powstaniu pieśni Czerwone Maki na Monte Cassino. Rozmowę prowadzi Eugeniusz Domański, redaktor naczelny Telewizji Olsztyn.

17.05.2022 17:04
Rozmowa na czasie
Rozmowa na czasie

Podczas VII Europejskiego Kongresu Samorządów w Mikołajkach gościem programu jest Gustaw Marek Brzezin Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Rozmowę prowadzi Eugeniusz Domański redaktor naczelny Telewizji Olsztyn.

13.04.2022 16:41
Rozmowa na czasie
Rozmowa na czasie

Zapraszamy Państwa na Rozmowę na czasie Mironem Syczem, wicemarszałkiem województwa warmińsko-mazurskiego m.in. o wojnie na Ukrainie, wsparciu uchodźców z Ukrainy, o konieczności zakończenia konfliktu, o pomarańczowej rewolucji na Ukrainie. Rozmowę prowadzi Eugeniusz Domański, redaktor naczelny Telewizji Olsztyn.

25.03.2022 18:25
Przekaz wicemarszałka Mirona Sycza do uchodźców z Ukrainy [українською мовою]
Przekaz wicemarszałka Mirona Sycza do uchodźców z Ukrainy [українською мовою]

Wicemarszałek Miron Sycz zwrócił się do uchodźców z Ukrainy, którzy już przejechali do regionu, a także do tych co zamierzają tu przyjechać.

25.03.2022 18:18
Rozmowa na czasie
Rozmowa na czasie

Rozmowa z Mironem Syczem, wicemarszałkiem województwa warmińsko-mazurskiego m.in. o sprzedaży Term Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim, wizerunku regionu oraz rozwoju w perspektywie unijnej 2021 -2027. Rozmowę prowadzi Eugeniusz Domański, redaktor naczelny Telewizji Olsztyn.

21.02.2022 17:52    1
Rozmowa na czasie
Rozmowa na czasie

Zapraszamy na kolejną rozmowę z władzami SM „Jaroty” Prezesem Romanem Przedwojskim oraz wiceprezes ds. ekonomicznych Jolantą Piechocką m.in. o opłatach i sprostowaniu lokalnej gazety. Rozmowę prowadzi redaktor naczelny Telewizji Olsztyn - Eugeniusz Domański.

25.01.2022 17:58    2    2
Rozmowa na czasie
Rozmowa na czasie

Rozmowa na czasie z Wiktorem Wójcikiem, nowym Prezesem Portu Lotniczego Olsztyn - Mazury w Szymanach m.in. o inwestycjach na terenie lotniska, nowych kierunkach w międzynarodowej siatce połączeń, rozwoju turystycznym, podsumowaniu pięcioletniej działalności, po rozbudowie lotniska. Rozmowę prowadzi Eugeniusz Domański, redaktor naczelny Telewizji Olsztyn.

12.01.2022 16:40    1
Rozmowa na czasie
Rozmowa na czasie

Rozmowa z Piotrem Grzymowiczem, Prezydentem Olsztyna na temat kluczowych inwestycji w stolicy regionu m.in. o budowie linii tramwajowych, ekociepłowni, przebudowie Hali Urania i realizacji Dworca Głównego przez PKP.

29.12.2021 18:12    2
Rozmowa na czasie
Rozmowa na czasie

Rozmowa na czasie z Jolantą Jastrzębską dyr. Przedszkola Szesnastka w Olsztynie oraz Prezydentem Olsztyna Piotrem Grzymowiczem m.in. o pogłoskach dotyczących likwidacji tej placówki przedszkolnej, o braku podpisanych umów najmu oraz gruntu pomiędzy Przedszkolem, a gminą Olsztyn, a także o kontrolach, które trwają w Przedszkolu. Rozmowę prowadzi Eugeniusz Domański, redaktor naczelny Telewizji Olsztyn.

03.11.2021 17:12    2    1
Rozmowa na czasie
Rozmowa na czasie

Rozmowa na czasie z wiceprezydentem Olsztyna Ryszardem Kuciem m.in.: o budowie dworca PKP w Olsztynie, przebudowie i modernizacji linii kolejowej oraz infrastruktury towarzyszącej. Rozmowę prowadzi Eugeniusz Domański, redaktor naczelny Telewizji Olsztyn.

29.10.2021 17:19
Rozmowa na czasie
Rozmowa na czasie

Rozmowa na czasie z pisarzem i publicystą Tadeuszem Matulewiczem. Tematem rozmowy były m .in literatura, związki pisarza z Wileńszczyzną i osadnictwo wileńskie w Olsztynie. Rozmowę prowadzi Eugeniusz Domański, redaktor naczelny Telewizji Olsztyn.

06.10.2021 16:19
Rozmowa na czasie
Rozmowa na czasie

Rozmowa na czasie z wójtem Dywit Danielem Zadwornym m.in. o infrastrukturze drogowej: rewitalizacji dróg gminnych i budowie ronda przy Osiedlu Sterowców, zmodernizowanym stadionie w Dywitach, imprezach plenerowych na przebudowanej już plaży, na której powstał nowy amfiteatr. A także o ekologicznym targu wiejskim, który odbywa się cyklicznie w wybudowanej przez Dywity Stodole. Rozmowę prowadzi redaktor naczelny Telewizji Olsztyn - Eugeniusz Domański.

02.10.2021 12:17
Rozmowa na czasie
Rozmowa na czasie

Rozmowa na czasie z Prorektorem ds. Rozwoju i Polityki Finansowej prof. Mirosławem Gornowiczem m.in. o misji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w trudnym czasie pandemii, rozwoju Olsztyna dzięki rozrastającej się Uczelni, o wysokiej pozycji UWM-u na listach rankingowych, a także o inwestycjach Uczelni. Rozmowę prowadzi redaktor naczelny Telewizji Olsztyn - Eugeniusz Domański.

01.10.2021 17:12    1
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KuraTreść komentarza: Je*nijcie się w dekiel pismakiData dodania komentarza: 09.08.2022, 19:07Źródło komentarza: Małpia ospa na Warmii i MazurachAutor komentarza: BrydziaTreść komentarza: Nie ma komentarzy? Usuwają co nie wygodne prawie jak aborcjaData dodania komentarza: 05.08.2022, 00:59Źródło komentarza: Biedronki otwarte już w najbliższą niedzielę? "Mamy informacje, że jest to już przesądzone" [ARTYKUŁ]Autor komentarza: BrydziaTreść komentarza: Stonka=oszustwo wyzysk i stracone lata nie polecamData dodania komentarza: 05.08.2022, 00:57Źródło komentarza: Biedronki otwarte już w najbliższą niedzielę? "Mamy informacje, że jest to już przesądzone" [ARTYKUŁ]Autor komentarza: GruszkaTreść komentarza: Jeśli ma być już otwarte to niech zapłacą pracownikom za te niedzielę a nie za dzień wolnego w tygodniu mają marnować niedzielę, która miała być przeznaczona zdaniem rządu dla rodziny. W dupę niech sobie wsadzą ten dzień wolny a ludziom niech zapłacą uczciwe pieniądze. Inni też pracują w soboty i niedziele ale za dodatek 100 lub 200%a nie za dzień wolnego.Data dodania komentarza: 05.08.2022, 00:32Źródło komentarza: Biedronki otwarte już w najbliższą niedzielę? "Mamy informacje, że jest to już przesądzone" [ARTYKUŁ]Autor komentarza: ElżbietaTreść komentarza: Kawał dobrej roboty. Spokojnych dyżurów i samych świadomych i mądrych obywateli.Data dodania komentarza: 04.08.2022, 19:44Źródło komentarza: Służby podsumowały pierwszy miesiąc wakacjiAutor komentarza: GosiaTreść komentarza: Oszczędzanie nie ma sensu - płacimy wyłącznie za: wiszący licznik.. stałe i zmienne opłaty za zdostawę, podatek itp... można wszystko odłączyc a i tak "rachunek" kośmiczny...Data dodania komentarza: 04.08.2022, 09:10Źródło komentarza: Kryzys i drożyzna nam niestraszne. Ponad połowa Polaków nie zamierza oszczędzać energii [SONDAŻ]
Reklama
Reklama
Reklama