Co czytać latem, aby po wakacjach wrócić do rzeczywistości z nowymi pomysłami?

  • 16.08.2019, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Co czytać latem, aby po wakacjach wrócić do rzeczywistości z nowymi pomysłami?…
Nie od dziś wiadomo, że czytanie inspiruje. W dobie nowoczesnych technologii tradycyjne książki wypierają bardziej autorskie formy – takie jak vlogi i blogi. Na tych ostatnich chcieliśmy się dziś skupić najbardziej. Zobaczcie naszą listę blogów, które koniecznie powinniście odwiedzić w te wakacje. Będą dla Was kopalnią inspiracji i pomysłów, których część – być może – z powodzeniem zrealizujecie po wakacjach. Zaczynamy!

Blog dla kreatywnych majsterkowiczów

Rzemiosło i rękodzieło to zajęcia, które pozwalają się odprężyć i zapomnieć o szarej codzienności. Zwykle wiążą się z wykorzystaniem tradycyjnych materiałów, takich jak ceramika czy drewno. Nie inaczej jest na blogu https://erykpeplinski.pl/, którego autor skupia się na przybliżeniu swoim czytelnikom tajników malowania płytek ceramicznych, produkcji pieczątek czy wreszcie bardziej poważny temat, jakim jest właściwy dobór stolarki okiennej. Jeżeli szukacie porad i inspiracji w tego typu tematach, znajdziecie je na blogu, do którego link zamieściliśmy powyżej. Miłej lektury!

 

Trendy wnętrzarskie 2019

Każdy, kto interesuje się choć trochę wystrojem wnętrz wie doskonale, że trendy z zakresu urządzania domowych przestrzeni zmieniają się niczym w kalejdoskopie. Metamorfozie ulegają kolory ścian, kształty mebli, sposoby oświetlenia i rodzaje stosowanych materiałów wykończeniowych. Jeśli fascynuje Was ta tematyka, zajrzyjcie koniecznie na blog https://debowetarasy.com.pl/, na którym znajdziecie dużą porcję wiedzy i ciekawostek. Strona dopiero się rozwija, dlatego bądźcie cierpliwi i dajcie jej szansę na rozwinięcie skrzydeł. Na pewno będzie miała Wam wiele do zaoferowania.

 

Jak urządzić mieszkanie na wynajem?

Minęły czasy, w których najemcy nie patrzyli na wyposażenie i wygląd wynajmowanego mieszkania. Dziś lokatorzy, w zamian za niemały czynsz i możliwość korzystania z lokalu, oczekują komfortu, wygody i poczucia przytulności. Pomagają im w tym starannie urządzone wnętrza i życzliwi wynajmujący. Garść porad na temat wystroju mieszkania na wynajem znajdziesz na blogu https://marianopania.pl/.

 

Uprawnienia budowlane, czyli poradnik dla przyszłych inwestorów

Lato to pełnia sezonu budowlanego. Jeżeli dopiero przymierzacie się do budowy własnego domu, przed Wami dobry czas na zaznajomienie się z tą tematyką oraz zgromadzenie niezbędnych dokumentów i pozwoleń. Zagłębiając się w lekturę bloga https://uslugi-biznesowe24.pl/ dowiecie się wielu praktycznych rzeczy na temat czynności poprzedzających budowę domu. Będziecie też lepiej przygotowani na spotkanie z fachowcami.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: