Ciekawy prezent – nie tylko na urodziny? Koniecznie wypróbuj te pomysły

  • 12.05.2022, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Ciekawy prezent – nie tylko na urodziny? Koniecznie wypróbuj te pomysły
Dobry pomysł na prezent jest na wagę złota, a niektórzy daliby naprawdę wiele, aby sam z siebie wpadał im do głowy, kiedy tylko zbliża się jakaś istotna okazja. I faktycznie, niektórzy oryginalnymi propozycjami sypią jak z rękawa, inni męczą się niezwykle, chcąc wymyślić właściwie cokolwiek. Na szczęście jedni i drudzy mogą skorzystać z dogodnego rozwiązania.

Jakie to rozwiązanie pogodzi jednych i drugich?

Czy istnieje uniwersalny przepis na prezent doskonały?

Odpowiedzią na oba powyższe pytania są… prezenty personalizowane. To upominki, które z pozoru wydają się zupełnie zwyczajne. Mogą być przygotowane na podstawie całkowicie normalnych przedmiotów, jakie każdy właściwie posiada w domu – koszulek, kubków, kieliszków, plakatów. Jest jednak coś, co sprawia, że każdy taki prezent staje się wyjątkowy. To dedykacja, jaka zostanie na nim zamieszczona. Może być pod postacią kilku ciepłych słów, może być pod postacią samodzielnie wybranego zdjęcia. Możliwości jest doprawdy mnóstwo.

Dlaczego właśnie pomysł na prezent z personalizacją?

Dlatego, że jego przygotowanie jest niezwykle proste. Nie wymaga wysiłku, czasu ani nawet szczególnie rozwiniętej kreatywności – wystarczy jedynie zmodyfikować gotowy projekt, dopasowując go do konkretnej osoby lub okoliczności.

Personalizując upominki, warto przede wszystkim kierować się gustem osoby, którą chce się obdarować, niemniej jednak okazja też może mieć duży wpływ na końcowy wygląd prezentu. Tematyczne nawiązanie – chociażby do uroczystości, przy jakiej jest wręczany – z pewnością sprawdzi się doskonale.

Jaki zatem oryginalny prezent wybrać?

Stojak na wino grawerowany Z MONOGRAMEM to jedna z najbardziej interesujących propozycji, która na pewno niejednemu przypadnie do gustu. Rzeczywiście stojak bardzo skutecznie przykuwa uwagę i na pewno zostanie zauważony przez wszystkich odwiedzających dom gości. Na tym jednak nie koniec, bo stojak jest też bardzo praktyczny, mogąc pomieścić aż sześć butelek – niekoniecznie zresztą wina. Do tego wisienka na torcie, czyli personalizowany monogram, nadający całości osobisty charakter. I to jest właśnie – wspomniany już – przepis na prezent doskonały.

Co jeśli nie stojak do wina? Oryginalnym pomysłem będzie również zestaw konfitur NA PREZENT. Nie są to oczywiście zwyczajne konfitury, jakie przygotowuje się tradycyjnie w wielu domach. Jedna z nich jest o smaku rabarbaru połączonego ze słodkim winem, druga natomiast łączy figi z czarnym pieprzem. Jedna i druga kompozycja zachwyci każdego smakosza!

Pomysłów na oryginalne prezenty jest oczywiście zdecydowanie więcej, a który w danej sytuacji sprawdzi się najlepiej, zależy właśnie od osoby, od święta, od projektu i sposobu na jego spersonalizowanie. Warto eksperymentować – i na własnym przykładzie przekonać się, że personalizowane upominki stanowią przyszłość. Że zostawiają daleko z tyłu uniwersalne przedmioty, jakie nabyć można „zawsze i wszędzie”.

Dlatego Ty też już dzisiaj zajrzyj na Crazyshop.pl i znajdź swój pomysł na prezent doskonały – oczywiście personalizowany!

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: