Torebka damska - jak dobrać jej rozmiar?

  • 17.08.2018, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Torebka damska - jak dobrać jej rozmiar?
Mężczyźni zdają sobie sprawę, że istnieją ograniczenia dotyczące rozmiarów bagażu, jaki można zabrać ze sobą do samolotu. Mniej z nich zdaje sobie sprawę, że z punktu widzenia mody istnieją ograniczenia co do wielkości, które decydują o tym, czy torebka będzie sprawiać, że kobieta będzie wyglądać na większą czy mniejszą! Całe szczęście my – kobiety znamy te sztuczki, zatem następnym razem poszukując idealnej dla siebie torebki damskiej i Ty pamiętaj o następujących wskazówkach.

Torebki damskie – od czego zacząć poszukiwania idealnego rozmiaru?

Bądź świadoma, w jaki sposób torebka może zmienić twój rozmiar. Spójrz na siebie w lustrze stając bokiem i przymierz swoje ulubione torebki. Zwróć uwagę na to, że:

  • Szersze torebki damskie powiększają szerokość bioder, powiększają również rozmiar brzucha i pełnych pośladków.
  • Torby z bardzo długimi paskami, dzięki którym są nisko zawieszone, mają tendencję do skracania nóg

Efekt: połączenie szerokiej torby z długim paskiem skraca i poszerza!

Musisz zapamiętać podstawową zasadę: po prostu Twoja torba nie powinna być szersza niż szerokość Twojego ciała, gdy patrzy się na nie z boku. Nadal można sporo włożyć dużo do torby o takim rozmiarze, więc nie martw się na zapas!

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej torebki?

Wybierz najlepszą długość paska torby – a jeśli nie możesz samodzielnie dopasować długości paska, poproś o to kogoś, kto popatrzy na to wszystko z boku i Ci pomoże. Pamiętaj również, że kolory i wzory wpływają również na to, jak torba będzie komponować się z Twoją sylwetką. Dlatego zawsze sprawdzaj, jak wygląda torba w swoim odbiciu lustrze w sklepie, zanim ją kupisz. Jeśli zamawiasz ją ze sklepu internetowego takiego jak https://manwoman.co/pl/ bo wybór jest większy, a cena bardziej okazyjna – po prostu przed opłaceniem i czekaniem na wysyłkę przymierz coś w podobnym stylu, rozmiarze i kolorze w sklepie stacjonarnym. To da Ci już pewne wyobrażenie na temat tego, jak to może ostatecznie wyglądać, gdy wymarzona torba znajdzie się już w Twoich rękach.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: