Wywiad z dr Zdzisławem Rapackim, kanclerzem Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie m.in. o nowych kierunkach kształcenia, działaniach na rzecz bezpieczeństwa chemicznego i cyberbezpieczeństwie.

  • 30.09.2019, 10:04
  • Wioletta Wojnicka
Wywiad z dr Zdzisławem Rapackim, kanclerzem Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie m.in. o nowych kierunkach kształcenia, działaniach na rzecz bezpieczeństwa chemicznego i cyberbezpieczeństwie. Tomasz Kraszewski
Przypomnijmy z dwóch uczelni powstaje jedna. Założyciele i władze Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie oraz Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego podjęły decyzję, że połączą obie uczelnie. Dzięki połączeniu, od 1 października 2019 r. obie uczelnie dołączyły do Grupy Uczelni Vistula, która kształci prawie 9 tys. studentów, w tym ok. 3 tys. żaków z 86 krajów.

 

Wioletta Wojnicka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe