Relacja z 12. edycji międzynarodowego pleneru "Grunwald-Art". To artystyczne spotkanie twórców z wielu dziedzin: malarstwa, grafiki, rzeźby, filmu

  • 14.07.2021, 12:52 (aktualizacja 14.07.2021, 12:54)
  • Redakcja
po-fleszu-ceiik-reszel-grunwald-art20210714.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W Zamku Reszel na zaproszenie Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina tworzą: Jan Wołek, Ewa Pohlke, Gintautas Vaicys, Anna Drońska, Matylda Tracewska, Jolanta Rejs, Krzysztof Zieliński, Aleksandra Jadczuk, Sylwester Piędziejewski, Ita Haręza, oraz gościnnie Joanna Gołaszewska, Małgorzata i Wojciech Staroń. Organizatorami Pleneru "Grunwald-Art" są: Urząd Marszałkowski województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, Stowarzyszenie Kulturalne Zamek. Kuuratorką jest Ita Haręza.

                              

Redakcja

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe