Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Artykuły

Kulturator
Kulturator
08.01.2016 18:00    69
Serce olsztyńskich tramwajów
Serce olsztyńskich tramwajów
7 stycznia Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne zorganizowało konferencje, na której można było zobaczyć serce olsztyńskich tramwajów, czyli centrum sterowania ruchem. 08.01.2016 18:00    77
Termy Warmińskie otwarte
Termy Warmińskie otwarte
Choć gości przyjmują od 25 grudnia, to oficjalnie zostały otwarte w czwartek 7 stycznia. 08.01.2016 18:00    75
Jesełkowe kolędowanie w Dywitach
Jesełkowe kolędowanie w Dywitach
Chór Cantemus zainaugurował pierwsze pierwsze dywickie kolędowanie przy Szopce. Wydarzenie odbyło się odbyło się w Święto Trzech Króli. 08.01.2016 10:20    42
Kolejna olsztyńska edycja Orszaku Trzech Króli
Kolejna olsztyńska edycja Orszaku Trzech Króli
To jedna z trzech olsztyńskich Parafii, która wzięła udział w przygotowaniach do 3 edycji Orszaku Trzech Króli. 07.01.2016 18:25    92
Oranżeria w Lidzbarku  została zgłoszona do konkursu
Oranżeria w Lidzbarku została zgłoszona do konkursu
Oranżeria w Lidzbarku Warmińskim została zgłoszona do konkursu Fasada Roku. Do końca stycznia internauci mogą wesprzeć swoim głosem świeżo odrestaurowany pałacyk Ignacego Krasickiego. 07.01.2016 18:24    75
Policja zwraca uwagę na seniorów
Policja zwraca uwagę na seniorów
„Pamiętaj o mnie, bo ja zapominam” to hasło akcji społecznej, którą dzisiaj zainaugurowali policjanci z Warmii i Mazur. 07.01.2016 18:23    90
Jesełkowe kolędowanie w Dywitach
Jesełkowe kolędowanie w Dywitach
Chór Cantemus zainaugurował pierwsze pierwsze dywickie kolędowanie przy Szopce. Wydarzenie odbyło się odbyło się w Święto Trzech Króli. 07.01.2016 18:22    91
Darmowe porady prawne w Olsztynie
Darmowe porady prawne w Olsztynie
O tym 7 stycznia podczas konferencji poinformował prezydent Piotr Grzymowicz. 07.01.2016 18:21    55
Dywity mają bezpłatne lodowisko
Dywity mają bezpłatne lodowisko
Gmina Dywity uruchomiła bezpłatne lodowisko. Obiekt powstał na zmodernizowanym placu betonowym przy stadionie w Dywitach. 05.01.2016 18:00    69
Dywity mają bezpłatne lodowisko
Dywity mają bezpłatne lodowisko
Gmina Dywity uruchomiła bezpłatne lodowisko. Obiekt powstał na zmodernizowanym placu betonowym przy stadionie w Dywitach. 05.01.2016 18:00    48
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 24
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 24
Członkowie sztabu, organizatorzy i sponsorzy imprez towarzyszących zbiórce spotkali się w Szpitalu Dziecięcym by opowiedzieć co się działo w Olsztynie w niedzielę 10 stycznia. 05.01.2016 18:00    55
Pożegnanie komendanta województwa PSP
Pożegnanie komendanta województwa PSP
Po 34 latach służby w Straży Pożarnej st. bryg. Mirosław Rutecki odszedł na emeryturę. Z tej okazji 5 stycznia odbyło się jego uroczyste pożegnanie, na które licznie stawiły się między innymi przedstawiciele służb mundurowych. 05.01.2016 18:00    20
OSiR zaprasza na Turniej Tenisa Stołowego
OSiR zaprasza na Turniej Tenisa Stołowego
W niedzielę 10 stycznia w sali olsztyńskiego OSIR-u przy ul. Głowackiego odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego z okazji 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 04.01.2016 18:00    20
Nowe autobusy jeżdżą po Olsztynie
Nowe autobusy jeżdżą po Olsztynie
Nowe autobusy, w kolorze limonki, jeżdżą po mieście od poniedziałku 4 stycznia. Pojazdy przyjechały do Olsztyna jeszcze przed nowym rokiem. Co prawda w poniedziałek wyjechały na olsztyńskie ulice tylko trzy, ale od jutra będzie ich co raz więcej. 04.01.2016 18:00    58
Łyżwy – świetna zabawa dla każdego
Łyżwy – świetna zabawa dla każdego
Wystarczy włożyć łyżwy na nogi i już można ruszać na lodowisko. Tym bardziej, że w okresie jesienno-zimowym takich miejsc powstaje w Olsztynie coraz więcej. 04.01.2016 18:00    21
Jak bezdomni próbują przetrwać zimę?
Jak bezdomni próbują przetrwać zimę?
Pracownicy służb miejskich, próbowali Pana Wiesława namówić do opuszczenia leśnego koczowiska. Interwencje w takich sprawach przyjmują zarówno strażnicy miejscy jak i policjanci Pod numerem telefonu 987 lub 800 165 320. 04.01.2016 18:00    30
Czy 2015 rok zakończy się zorzą polarną?
Czy 2015 rok zakończy się zorzą polarną?
Zorza polarna w Sylwestra w północnej Polsce. 31.12.2015 18:00    45
Podpisanie kolejnej umowy
Podpisanie kolejnej umowy
Marszałek Gustaw Marek Brzezin 31 grudnia podpisał umowę na dofinansowanie projektu ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Tym razem wsparcie z osi rewitalizacji miast otrzymało przedsięwzięcie z Węgorzewa. 31.12.2015 18:00    42
Olsztynienie na Nowy Rok 2016
Olsztynienie na Nowy Rok 2016
31.12.2015 18:00    24
KOMENTARZE
Autor komentarza: widz Treść komentarza: Gratulacje. Taki kapitan to skarb. Data dodania komentarza: 19.06.2026, 09:09 Źródło komentarza: Po puchar i chwałę. Piłkarskie święto w Olsztynie Autor komentarza: Gratulacje dla organizatorów Treść komentarza: Świetna impreza. Tradycja i kultura łowiecka w jedynym. Warto było tam pojechać i w tym uczestniczyć razem z rodziną. Super sposób na spędzenie rodzinnie czasu. Dużo edukacji dla dzieci. W przyszłym roku tez sie wybieramy. Znajomi też planują pojechać. Data dodania komentarza: 11.06.2026, 19:08 Źródło komentarza: Spychowo stolicą muzyki myśliwskiej. Jubileuszowy festiwal przyciągnął tłumy Autor komentarza: Mniam Treść komentarza: I jak gotują, palce lizać Data dodania komentarza: 13.05.2026, 20:55 Źródło komentarza: KGW z szansą na dotacje i nagrody. Program obejmuje także Warmię i Mazury Autor komentarza: ciekawe Treść komentarza: Fajne babki są z tego Koła Gospodyń z Brąswałdu Data dodania komentarza: 13.05.2026, 14:47 Źródło komentarza: KGW z szansą na dotacje i nagrody. Program obejmuje także Warmię i Mazury Autor komentarza: Niesamowite Treść komentarza: Wow, paczka idzie tylko 24 godziny z Olsztyna do USA. Ta firma to dobra alternatywa. Data dodania komentarza: 11.05.2026, 19:38 Źródło komentarza: FedEx rozbudowuje infrastrukturę w Polsce – nowy obiekt w Olsztynie Autor komentarza: Joanna Bigus Treść komentarza: Bardzo piękne i zarazem ważne wydarzenie. Uczulanie na krzywdę innych ludzi, jest bardzo ważne. Niepełnosprawność jest bardzo rozległym problemem. Mam nadzieję, że podjęte plany zostaną zrealizowane i bardzo liczę na wsparcie zarządu. Popieram wypowiedź Pani Kasi, studentki,której dobro Osób niepełnosprawnych, nie jest obojętne. Życzę wszystkim dużo zdrowia i radości przy realizacji projektu. Data dodania komentarza: 9.05.2026, 01:49 Źródło komentarza: Wesoły korowód przemaszerował ulicami Biskupca