Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 09:37
Reklama
Programy:

Co słychać w Olsztynie

Co słychać w Olsztynie?
Co słychać w Olsztynie?

Olsztyńskie trojaczki dostały wyjątkowy prezent. Prezydent upamiętnił wizytę papieża Jana Pawła II w Olsztynie.

06.06.2016 12:38
Co słychać w Olsztynie?
Co słychać w Olsztynie?

03.06.2016 13:45    1
Co słychać w Olsztynie?
Co słychać w Olsztynie?

Do CRS Ukiel trafiły wyjątkowe rowerki. Największy bieg w Olsztynie z nową nazwą.

23.05.2016 13:36
Co słychać w Olsztynie?
Co słychać w Olsztynie?

Green Festival z udziałem gwiazd. Rada Miasta Olsztyna przyznała stypendia artystyczne.

11.05.2016 15:04    2
Co słychać w Olsztynie?
Co słychać w Olsztynie?

Olsztyn wybierze miejsca przyjazne seniorom. Duńczycy pokazują jak oszczędzać energię.

14.04.2016 13:26    4
Co słychać w Olsztynie?
Co słychać w Olsztynie?

Piknik z olsztyńskimi zawodówkami w Parku Centralnym. Są już wyniku konkursu architektonicznego hali Urania.

29.03.2016 14:47    4
Co słychać w Olsztynie?
Co słychać w Olsztynie?

Władze Olsztyna namawiają do niepozostawiania 6-latków w przedszkolach. Ratusz przedstawia stan przygotowań do programu Rodzina 500+.

22.03.2016 14:14    5
Co słychać w Olsztynie?
Co słychać w Olsztynie?

Podpisanie umowy na projekt nowego stadionu miejskiego. Żeglarskie klasy ruszają w Olsztynie od przyszłego roku.

16.03.2016 14:12    5
Co słychać w Olsztynie?
Co słychać w Olsztynie?

Przyszłość energetyki cieplnej w stolicy regionu. Znikają tradycyjne papierowe bilety sieciowe już od 1 marca.

29.02.2016 18:00    6