"Jem owoce, piję mleko- w życiu zajdę daleko"
"Jem owoce, piję mleko- w życiu zajdę daleko" pod takim hasłem 22 maja odbył się festyn dla dzieci z całego województwa.
- 22.05.2015 18:00
Data dodania:
22.05.2015 18:00
Napisz komentarz
Komentarze