Rozpocznie się Olsztyńskie Lato Artystyczne
W niedzielę o godz. 20.00 w Amfiteatrze im. Czesława Niemena rozpocznie się koncert pod tytułem „Gorączka Niedzielnej Nocy”, czyli największe przeboje muzyki filmowej w wykonaniu znanych i lubianych olsztyńskich artystów.
- 03.06.2015 18:00
Data dodania:
03.06.2015 18:00
Napisz komentarz
Komentarze