Rozpoczęło się Olsztyńskie Lato Artystyczne
Największe przeboje muzyki filmowej wykonali znani olsztyńscy artyści, m.in. Marta Andrzejczyk, Basia Raduszkiewicz i Bartek Czarnecki.
- 08.06.2015 18:00
Data dodania:
08.06.2015 18:00
Napisz komentarz
Komentarze