Wręczenie wyróżnień w Olsztyńskiom Parku Technologicznym
"Pracodawca przyjazny szkole" – pod takim hasłem 9 czerwca odbyła się gala, na której wręczono wyróżnienia.
- 10.06.2015 18:00
Data dodania:
10.06.2015 18:00
Napisz komentarz
Komentarze