Rusza budowa linii wysokiego napięcia
11 czerwca w Starostwie Powiatowym w Olsztynie odbyło się spotkanie informacyjne dot. Budowy linii energetycznej na trasie Ostrołęka – Olsztyn – Mątki.
- 11.06.2015 18:00
Data dodania:
11.06.2015 18:00
Napisz komentarz
Komentarze