25 lat Samorządności w gminie Dywity
Hymnem "O Warmio Moja Miła" chór "Centemus" rozpoczął obchody 25-lecia Samorządności w gminie Dywity.
- 15.06.2015 18:00
Data dodania:
15.06.2015 18:00
Napisz komentarz
Komentarze