Pełne wynagrodzenie dla pracowników oświaty za okres strajku
Takie stanowisko przedstawili członkowie Klubu Radnych Koalicji Obywatelskiej na środowej sesji rady miasta. Pomysł poparło 18 radnych.
- Aleksandra Okońska
- 24.04.2019 18:53
Data dodania:
24.04.2019 18:53
Napisz komentarz
Komentarze