Warmia i Mazury ma nowych Najlepszych
21 marca w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie odbyła się uroczysta gala Laur „Najlepszym z Najlepszych”.
- Aleksandra Okońska
- 22.03.2019 16:43
Data dodania:
22.03.2019 16:43
Napisz komentarz
Komentarze