Nowi funkcjonariusze wstąpili w szeregi policji.
21 adeptów Policji złożyło ślubowanie we wtorek, 12 marca w hali sportowej olsztyńskiego Oddziału Prewencji.
- Tomasz Łatyszewski
- 12.03.2019 18:06 (aktualizacja 24.07.2023 03:20)
Data dodania:
12.03.2019 18:06
Napisz komentarz
Komentarze