Do jakiego króla chciałby się Pan porównać?
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 odwiedzili olsztyński ratusz.
Spotkanie było okazją do rozmowy m.in. o tym co należy do obowiązków włodarza miasta.
- Wioletta Wojnicka
- 19.02.2019 17:31
Data dodania:
19.02.2019 17:31
Napisz komentarz
Komentarze