Samotniak zostanie wyremontowany
Umowa na przebudowę samotniaka przy alei Niepodległości została podpisana. To długo oczekiwany remont przez mieszkańców Olsztyna. Budynek od dawna odstraszał m.in. swoim wyglądem.
- Wioletta Wojnicka
- 18.02.2019 17:21 (aktualizacja 21.07.2023 19:11)
Data dodania:
18.02.2019 17:21
Napisz komentarz
Komentarze