Bezpieczeństwo na lodzie
Mimo ostrzeżeń służb ratunkowych, co roku pod lodem ginie kilkanaście osób. Bo nie każdy chce pamiętać o tym, że zamarznięte jeziora, stawy oraz rzeki są niebezpieczne.
- Wioletta Wojnicka
- 14.02.2019 17:46
Data dodania:
14.02.2019 17:46
Napisz komentarz
Komentarze