Podwyżka opłat za wywóz śmieci w stolicy regionu
Olsztyńscy radni zagłosowali za wprowadzeniem podwyżki opłat za wywóz śmieci. Mieszkańcy, którzy odpadów nie segregują, od kwietnia tego roku, zapłacą ponad dwukrotnie więcej niż do tej pory.
- Wioletta Wojnicka
- 23.01.2019 19:32
Data dodania:
23.01.2019 19:32
Napisz komentarz
Komentarze