Podsumowanie sezonu żeglarskiego w Olsztynie
12 stycznia w stolicy regionu podsumowano sezon żeglarski 2018. Jak mówił
Adam Liszkiewicz założyciel Olsztyńskiego Klubu Żeglarskiego, ósme miejsce w kraju to bardzo dobry wynik.
- Wioletta Wojnicka
- 15.01.2019 17:11 (aktualizacja 17.01.2019 14:23)
Data dodania:
15.01.2019 17:11
Napisz komentarz
Komentarze