Połączyli siły, by ocieplić bezdomnym mroźne dni
Już od czterech lat funkcjonariusze straży miejskiej wraz z wolontariuszami Caritas uczestniczą w patrolach, podczas których rozdają potrzebującym ciepłe posiłki, ubrania oraz lekarstwa.
- Aleksandra Okońska
- 11.01.2019 16:45 (aktualizacja 04.07.2023 08:36)
Data dodania:
11.01.2019 16:45
Napisz komentarz
Komentarze