Opłatek wojewódzki
20 grudnia odbyło się Wojewódzkie Spotkanie Opłatkowe w restauracji "Przystań" w Olsztynie. Wydarzenie zgromadziło kilkadziesiąt najważniejszych osób z regionu.
- P. Harasim, W. Wojnicka
- 21.12.2018 19:04 (aktualizacja 21.03.2023 23:35)
Data dodania:
21.12.2018 19:04
Napisz komentarz
Komentarze