Nie tylko kierowcom zima daje się we znaki
Skutki intensywnych opadów śniegu odczuła dziś większość olsztyniaków.
- Kamil Zubel
- 08.02.2017 17:17
Data dodania:
08.02.2017 17:17
Napisz komentarz
Komentarze