Japończycy podpowiedzieli jak dbać o środowisko
Park Naukowo-Technologiczny gościł przedstawicieli Regionalnego Centrum Ekologicznego oraz delegatów z Japonii. Podczas konferencji podzielili się wiedzą i doświadczeniem w walce z zanieczyszczeniami środowiska.
- Kamil Zubel
- 07.02.2017 16:54
Data dodania:
07.02.2017 16:54
Napisz komentarz
Komentarze