Konferencja poświęcona Osiedlu Sterowców
Tymi o to słowami otworzył dzisiejszą konferencję w Urzędzie Gminy Dywity wójt Jacek Szydło. Bo właśnie tam rozmawiano o strategicznej inwestycji, która lada moment powstanie w gminie.
- 03.09.2015 18:10
Data dodania:
03.09.2015 18:10
Napisz komentarz
Komentarze