W Dywitach zapachniało już świętami
3 grudnia na targowisku wiejskim w stodole odbył się jarmark pysznej i swojskiej żywności.
- Piotr Harasim
- 05.12.2016 17:15 (aktualizacja 17.08.2023 21:48)
Data dodania:
05.12.2016 17:15
Napisz komentarz
Komentarze