Absolwenci wydziału nauk medycznych UWM najlepsi w kraju
Uzyskali pierwsze miejsce w Lekarskim Egzaminie Końcowym. Wszyscy absolwenci, a było ich pięćdziesięciu zdali go z pozytywnym wynikiem.
- 25.09.2015 18:00
Data dodania:
25.09.2015 18:00
Napisz komentarz
Komentarze