W Olsztynku powstała uczelnia dla sieniorów
Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Wojda zainaugurował olsztynecki rok akademicki Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wioletta Wojnicka Telewizja Olsztyn
- 15.10.2015 18:00
Data dodania:
15.10.2015 18:00
Napisz komentarz
Komentarze