Nie ma barwy, zapachu i jest bardzo niebezpieczny
Mowa o tlenku węgla zwanym potocznie czadem. Właśnie teraz gdy sezon grzewczy rozpoczął się już na dobre strażacy apelują o szczególną ostrożność i rozwagę.
- 23.10.2015 18:00
Data dodania:
23.10.2015 18:00
Napisz komentarz
Komentarze