.................
Z Szyman polecimy do Krakowa i Berlina
21 stycznia 2016 r. z lotniska w Szymanach wyleci pierwszy samolot rejsowy. W Urzędzie Marszałkowskim podpisano umowę ze SprintAir.
-
Wioletta Wojnicka
- 28.10.2015 18:00
Data dodania:
28.10.2015 18:00
Napisz komentarz
Komentarze