Zamontowane kilka dni temu, a już są zdewastowane
W miniony weekend wandale uszkodzili dwa biletomaty stacjonarne na przystanku przy ul. 1 Maja oraz przy ul. Śliwy w Olsztynie. Telewizja Olsztyn
- Piotr Harasim
- 13.11.2015 18:00
Data dodania:
13.11.2015 18:00
Napisz komentarz
Komentarze