Szpecą miasto i zamują miejsca parkingowe
Wraki na ulicach Olsztyna od lat są dużym problemem. Nie ma tygodnia żeby strażnicy miejscy nie usuwali samochodów, których lata świetności już dawno minęły. Telewizja Olsztyn
- Piotr Harasim
- 19.11.2015 18:00
Data dodania:
19.11.2015 18:00
Napisz komentarz
Komentarze