Lidzbarscy strażacy podsumowali działanie ważnego systemu
27 listopada w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lidzbarku Warmińskim odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące 20-lecie funkcjonowania Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego na terenie powiatu lidzbarskiego. Telewizja Olsztyn
- Piotr Harasim
- 01.12.2015 18:00
Data dodania:
01.12.2015 18:00
Napisz komentarz
Komentarze