Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Olsztyn: 20-latek zatrzymany po kradzieży rozbójniczej. W pościg ruszyli wywiadowcy

20-letni mężczyzna został zatrzymany tuż po kradzieży rozbójniczej w jednym ze sklepów RTV i AGD w Olsztynie.
Kliknij aby odtworzyć
Podziel się
Oceń

Zamaskowany sprawca próbował wynieść sprzęt elektroniczny o wartości ponad 6 tys. zł. Gdy pracownicy sklepu podjęli interwencję, użył wobec nich gazu i zaczął uciekać.

Pościg za mężczyzną podjęli olsztyńscy wywiadowcy, którzy zauważyli zdarzenie i zatrzymali go chwilę później. 20-latek usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej, przyznał się do winy i został objęty policyjnym dozorem. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze