...........
Letnia profilaktyka pod okiem służb
Na Bulwarze Europejskim w Ostródzie odbyło się spotkanie profilaktyczne inaugurujące program „Kręci mnie bezpieczeństwo w lecie”. Dzieci i młodzież mogły poznać zasady bezpiecznego wypoczynku oraz zobaczyć sprzęt wykorzystywany przez policjantów, strażaków i ratowników.
-
Wioletta Wojnicka
- Dzisiaj, 15:58
Data dodania:
25.06.2026 15:58
Napisz komentarz
Komentarze