Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Letnia profilaktyka pod okiem służb

Na Bulwarze Europejskim w Ostródzie odbyło się spotkanie profilaktyczne inaugurujące program „Kręci mnie bezpieczeństwo w lecie”. Dzieci i młodzież mogły poznać zasady bezpiecznego wypoczynku oraz zobaczyć sprzęt wykorzystywany przez policjantów, strażaków i ratowników.
Kliknij aby odtworzyć
Podziel się
Oceń

...........

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze