Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Kolarze z całego kraju rywalizowali na Warmii i Mazurach

Olsztynek po raz kolejny stał się stolicą kolarstwa gravelowego. Do miasta przyjechali zawodnicy z różnych części Polski, by wziąć udział w czwartej edycji Varmia Gravel. Sportowe wydarzenie połączyło rywalizację, aktywny wypoczynek i promocję Warmii oraz Mazur.
Kliknij aby odtworzyć
Podziel się
Oceń

...

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze