...
Kolarze z całego kraju rywalizowali na Warmii i Mazurach
Olsztynek po raz kolejny stał się stolicą kolarstwa gravelowego. Do miasta przyjechali zawodnicy z różnych części Polski, by wziąć udział w czwartej edycji Varmia Gravel. Sportowe wydarzenie połączyło rywalizację, aktywny wypoczynek i promocję Warmii oraz Mazur.
- Dzisiaj, 14:29
Napisz komentarz
Komentarze