Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Wesoły korowód przemaszerował ulicami Biskupca

7 maja osoby niepełnosprawne, ich opiekunowie, przedstawiciele instytucji pomocowych, uczniowie, samorządowcy i goście wspólnie obchodzili Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną oraz Dzień Walki z Dyskryminacją Osób z Niepełnosprawnością. Tak się prezentował jeden z elementów tegorocznych Powiatowych Dni Godności.
Kliknij aby odtworzyć
Podziel się
Oceń

...

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Joanna Bigus 09.05.2026 01:49
Bardzo piękne i zarazem ważne wydarzenie. Uczulanie na krzywdę innych ludzi, jest bardzo ważne. Niepełnosprawność jest bardzo rozległym problemem. Mam nadzieję, że podjęte plany zostaną zrealizowane i bardzo liczę na wsparcie zarządu. Popieram wypowiedź Pani Kasi, studentki,której dobro Osób niepełnosprawnych, nie jest obojętne. Życzę wszystkim dużo zdrowia i radości przy realizacji projektu.