Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 18:16
Reklama

Soczki dla dzieci z ciałami obcymi! Zostały wycofane z obrotu po skardze konsumenta [ARTYKUŁ]

W popularnym produkcie wykryto drobinki ciał obcych o właściwościach magnetycznych. Nie nadają się do spożycia przez ludzi.
Soczki dla dzieci z ciałami obcymi! Zostały wycofane z obrotu po skardze konsumenta [ARTYKUŁ]
Autor: iStock

Główny Inspektor Sanitarny poinformował, że jeden z konsumentów zgłosił skargę dotyczącą jakości soczków firmy HIPP przeznaczonych dla najmłodszych dzieci. Zauważył bowiem, że pływają w nich cząsteczki ciał obcych. Informacja ta została potwierdzona, dlatego produkt został wycofany z obrotu. Wszczęto również czynności wyjaśniające, w jaki sposób doszło do niepokojącego zjawiska.

Firma HIPP nie wydaje już soczków ze swojego magazynu, a jej kontrahenci zostali poinformowani o konieczności zdjęcia towaru ze sklepowych półek i przerwania jego dalszej dystrybucji. Jednak napoje były już dostępne do kupienia, dlatego konsumenci powinni zweryfikować podane poniżej informacje i – jeśli są zgodne z zamieszczonymi na opakowaniu – wyrzucić wadliwy produkt do kosza.

Szczegóły dotyczące produktów:

Nazwa produktu: HIPP 100% Słodkie Jabłka po 4 miesiącu 200 ml

Numer partii: LA98967

Data minimalnej trwałości: 31.10.2023

Wyprodukowano w UE dla HIPP Polska Sp. z o.o., ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa.

W przypadku dodatkowych pytań można kontaktować się telefonicznie z Głównym Inspektoratem Sanitarnym pod nr. telefonu +48 22 34 53 300 czynnym w dni robocze w godz. 8:15-16:15.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama