Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Środa, 17 sierpnia 2022 06:00
Reklama

Z „Kuchennych rewolucji” do kina. Powstanie film o Magdzie Gessler [ARTYKUŁ]

Celebrytka i restauratorka doczeka się filmu biograficznego. Niewiele osób wie jednak, że sławy mogłaby nie zdobyć, bo ktoś inny miał stać się gwiazdą TVN.
Z „Kuchennych rewolucji” do kina. Powstanie film o Magdzie Gessler [ARTYKUŁ]
Autor: Wikipedia Serecki

Ostatni sezon „Kuchennych rewolucji” gromadził średnio przed telewizorami 1,35 mln widzów i dał stacji TVN lidera w tym paśmie telewizyjnym. To jednak nie jest szczyt popularności programu, bo rok wcześniej program oglądało średnio o 310 tys. osób więcej. Swók boom „Kuchenne rewolucje” przeżywały w 2017 roku, kiedy widownia sięgała 3 mln widzów.

Program jest nadawany od 12 lat. Od początku jego gwiazdą jest Magda Gessler. Format polega na tym, że Gessler odwiedza podupadające restauracje i wprowadza w nich swoje zmiany (tytułowe rewolucje). Często też naprawia przy tym nie tylko menu, wystrój, ale także sposób zarządzania biznesem i relacje międzyludzkie.

Nie każdy może wiedzieć, że to nie restauratorka miała prowadzić „Kuchenne rewolucje”. Początkowo miał to być Robert Sowa, ale jednak wybrano Gessler.

Od tego momentu zaczęła się jej kariera. Dostała kolejne autorskie programy i stała się gwiazdą mediów.

Teraz ma powstać film fabularny o Magdzie Gessler. Restauratora potwierdziła to – jak podaje serwis wirtualnemedia.pl – na konferencji magazynu „Forbes Women Polska”. Przyznała, że bierze udział w pracach nad filmem opowiadającym o jej życiu. Książka będzie kanwą scenariusza produkcji.

- W tej książce jest o tym, jak zwalczać smutek, depresję, stany absolutnie ekstremalne dla każdej kobiety: utraty dziecka, utraty męża, dwukrotna wdowa… rzeczy, które naprawdę dla każdej z nas są prawdziwym dramatem, a stanowią później o naszej sile w zawodzie, w tym, co możemy dać innym ludziom. Te rzeczy były dla mnie bardzo ważne. Mogę powiedzieć, że dopiero w tej chwili je przeżywam, w sposób podwójny, bo mam trochę więcej czasu dla siebie - mówiła o swojej książce, która ma być podstawą scenariusza do filmu o niej.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama