Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 11 sierpnia 2022 02:09
Reklama

Krwawe sceny na osiedlu. Nożownik zaatakował kobietę myjącą okna [ARTYKUŁ]

Najpierw na środku ulicy zaatakował młodą kobietę. Potem rzucił się na inną, która myła okna. Policja zatrzymała 39-letniego mężczyznę.
Krwawe sceny na osiedlu. Nożownik zaatakował kobietę myjącą okna [ARTYKUŁ]
Autor: iStock

Nie ma jednak informacji, czy to on dopuścił się tych dwóch ataków. Ale po kolei...

Nie było jeszcze południa, kiedy we wtorek policja w Łukowie (województwo lubelskie) otrzymała zgłoszenie o zaatakowaniu młodej kobiety. Doszło do tego w pobliżu Bulwarów nad Krzną.

- Policjanci dowiedzieli się od pokrzywdzonej 27-latki, że zaatakował ją rowerzysta, który najpierw zaczął ją szarpać za ubranie, a później uderzył ją kilkakrotnie pięścią w głowę - opisuje sytuację aspirant sztabowy Marcin Józwik.

Mimo że kobieta upadła na ziemię, to agresor nadal ją bił. Potem spokojnie wsiadł na rower i odjechał w kierunku centrum miasta

- Pokrzywdzona została odwieziona do szpitala. Na szczęście okazało się, że jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - dodaje policjant.

Gdy mundurowi szukali sprawcy, nadeszło kolejne wezwanie. Tym razem ktoś znów zaatakował starszą kobietę.

- Jak wstępnie ustalili policjanci, do zdarzenia doszło w momencie, kiedy 72-letnia łukowianka myła okna w piwnicy budynku. Przechodzący w pobliżu mężczyzna kilkukrotnie ostrym narzędziem zadał jej ciosy, a później poszedł w kierunku torów kolejowych - uzupełnia Józwik.

Ranna zaalarmowała sąsiadów, a oni wezwali karetkę pogotowia.

Policja zatrzymała wspomnianego 39-latka. Dochodzenie trwa.

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama