Aquasfera pobiła rekord
W styczniu tego roku odwiedziło ją prawie 40 tysięcy osób. Ostatni taki rekord padł w lutym ubiegłego roku. Wtedy na basen przyszło niecałe 39 tysięcy mieszkańców.
- 04.02.2015 18:00
Data dodania:
04.02.2015 18:00
Napisz komentarz
Komentarze