Nowe jednostki w krajowym systemie ratowniczo-gaśniczym
Uroczyste wręczenie aktów, z rąk Komendanta Głównego Straży Pożarnej odbyło się 5 lutego na terenie olsztyńskiej Komendy przy ul. Niepodległości.
- 05.02.2015 20:11
Data dodania:
05.02.2015 20:11
Napisz komentarz
Komentarze