Centrum Olsztyna potrzebuje więcej energii
9 lutego w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie informacyjne dot. budowy nowej stacji zasilającej Śródmieście w energię elektryczną.
- 10.02.2015 18:00
Data dodania:
10.02.2015 18:00
Napisz komentarz
Komentarze