Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Środa, 17 sierpnia 2022 06:15
Reklama

"Odszedł człowiek, który kochał całym sercem". Nagła śmierć uczestnika "Tańca z gwiazdami"

Partnerka Żory Korolyeva, Ewelina Bator, potwierdziła smutne doniesienia o śmierci tancerza. W wymownym wpisie na Instagramie pożegnała ukochanego, który odszedł w wieku zaledwie 34 lat.
"Odszedł człowiek, który kochał całym sercem". Nagła śmierć uczestnika "Tańca z gwiazdami"
Autor: iStock / screen Instagram ewelina.bator

Żora Korolyev popularność w Polsce zyskał po tym, jak stał się jedną z gwiazd kilku edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Show początkowo emitowane było na antenie TVN, następnie przejęła je stacja Polsat. 34-latek związany był z konkursem przez wiele lat. Tańczył między innymi z Katarzyną Cerekwicką, Isis Gee, Agnieszką Cegielską, Karoliną Gorczycą oraz Dominiką Gwit. Widzowie znali go również z roli w filmie „Kochaj i tańcz” oraz seriali.

Żegnają przyjaciela i partnera

Dzisiejszej nocy na instagramowym koncie partnerki Żory, Eweliny Bator, pojawił się wpis potwierdzający smutną wiadomość o śmierci tancerza.

„Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły, ale złożą się kochanie tam na górze” – napisała.Żorę żegnają również gwiazdy, z którymi pochodzący z Ukrainy mężczyzna tworzył duety taneczne „TzG”.

 

 Co było przyczyną śmierci?

Choć oficjalna przyczyna śmierci tancerza i aktora nie została podana, „Super Express” powołując się na informatorkę opisał, że przyczyniło się do niej zapalenie mięśnia sercowego artysty.

„Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł” – czytamy w publikacji.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
szczepan 28.12.2021 13:44
szczepan

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama