XXI wiek wjechał na warmińsko-mazurskie tory
18 lutego marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin przekazał Warmińsko-Mazurskiemu Oddziałowi Przewozów Regionalnych nowoczesny pociąg elektryczny.
- 18.02.2015 18:00
Data dodania:
18.02.2015 18:00
Napisz komentarz
Komentarze