Przyjechali by odbudować spalony Olsztyn
Dziś miasto upamiętniło wysiłki 42 kolejarzy, którzy 70 lat temu przybyli tu z Białegostoku.
- 19.02.2015 18:00
Data dodania:
19.02.2015 18:00
Napisz komentarz
Komentarze