Reflektory rozświetlą stadion Stomilu
Umowę o budowie instalacji oświetleniowej podpisał 19 lutego prezydent Olsztyna – Piotr Grzymowicz z prezesem firmy Budoprzem – Mirosławem Purzyckim.
- 19.02.2015 18:00
Data dodania:
19.02.2015 18:00
Napisz komentarz
Komentarze